Philips Evnia 34M2C6500 34" OLED WQHD Curved Gaming Monitor
SKU:
34M2C6500/75
Plus Shipping
Calculated at Checkout
img:gaming-certified-badge.png
Product images are used for illustration purposes only.
View Alternatives
Customer Click & Collect:   View our conditions here.
For Returns & Refunds:   View our policy here.
Customers Also Purchased  CUSTOMERS ALSO PURCHASED
Description
PHILIPS EVNIA 34M2C6500 QDOLED WQHD 175Hz Gaming Monitor 34in QDOLED WQHD 2560x1440 1000nits 0.02ms 240Hz HDMI DP 3.5mm Jack Audio-out VESA Tilt HDR10 3Yr Wty